نرم افزار مبدل نصب نیست.
روحانی و دعوت مردم به صبر برای رسیدن به ثمر باغ کاغذی!

صبری که از تلاش فرزندان ملت دریغ شود به پای وعده های دشمن ریخته می شود

گزارش مشکل
Loading the player...
تا دیروز می گفتند هر روز تاخیر در اجرای برجام ۱۷۰ملیون دلار هزینه دارد اما امروز برای عایدی آن دعوت به صبر میشود!
6347

نمایش ویدئو در وب سایت شما

دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی امروز دوشنبه، ضمن حضور در بین دانشجویان دانشگاه شهید رجایی در این دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی،وی که به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی در جمع دانشجویان این دانشگاه حاضر شده بود، گفت: دولت مقتدر دولت تصمیم های صبورانه است. تصمیم های عجولانه نمی تواند ثمرات صبر مقتدرانه را داشته باشد.
وی افزود: صبری که از تلاش فرزندان ملت دریغ شود به پای وعده های دشمن ریخته می شود.
نماینده مقام معظم رهبری در ادامه تصریح کرد: اینکه امروز می گویند سراسیمگی در اداره کشور غلط است و نباید وعده های شتابزده داد امری مبارک است. پرهیز از شتابزدگی امری مبارک است به شرطی که ما را به وعده های سراب رهنمون نکند.
جلیلی با بیان اینکه صبر در بستر حقیقت و حفظ حقوق مردم شما را به دیپلماسی صبورانه و نه عجولانه راهنمایی می کند، گفت: امروز مردم ما میوه شیرین امنیت را با همه وجود لمس می کنند چون ثمره صبر بر تحریم ها در دفاع مقدس بود نه صبر در انتظار برای تغییر رفتار دشمن!
وی ادامه داد: چرا برد برای دشمن باید فوری، قطعی و کامل باشد و برای ما احتمالی، ناقص و موکول به آینده شود؟
دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان افزود: طوری از برد-برد صحبت می شد که انگار مشابه برد دشمنان هم نصیب ما خواهد شد ولی کم کم آشکار شد که برد آنها فوری، قطعی و کامل و برد ما موکول به اما و اگرهاست.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر صبر با کناره گرفتن از حق و نادیده گرفتن حقوق ملت باشد میوه آن سراب است.صبری نتیجه دارد که در بستر حقیقت باشد نه در سراب. صبر اگر همراه حق باشد میتواند مانع خسران شود.
جلیلی خاطرنشان کرد: حق و صبر ملازم همدیگر هستند و تعریفی که اسلام ناب از صبر ارائه می دهد پیشرو و سازنده است نه صبر تخدیر کننده.
وی با بیان اینکه صبر جمیل و بصیر یعنی صبر مقتدرانه نه منفعلانه، گفت: دولت مقتدر دولت صبرهای مقتدرانه است وعجله ی دشمن برای بود که ما را از صبر راهبردی بازدارد.
جلیلی افزود: صبر راهبردی ما باعث شد تا طرف مقابل عجولانه ۱۸ شبانه روز پای میز مذاکره بیاید.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی عجولانه گفته می شد هر روز تاخیر در اجرای توافق ۱۷۰ میلیون دلار برای کشور ضرر دارد اما امروز برای عایدی این عجله دعوت به صبر می شود.
وی در پایان تصریح کرد: صبر برای مردم یک فضیلت است اما برای مسئولان یک ضرورت است تا به جای رفتارهای عجولانه تصمیم های مقتدرانه بگیرند.

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • Marcyatter
  • Michaelcok
  • RichardVob
  • Quttaro43669
  • RobertDiavy
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group