نرم افزار مبدل نصب نیست.
به مناسبت سالروز حماسه 9دی

مستند «یزدان تفنگ ندارد» روایت وقایع سال ۸۸ و شرایط دانشگاه ها در آن سال

گزارش مشکل
Loading the player...
مستند «یزدان تفنگ ندارد» روایت وقایع سال ۸۸ و شرایط دانشگاه ها در آن سال/ به مناسبت سالروز حماسه 9دی
13913

نمایش ویدئو در وب سایت شما

مستند «یزدان تفنگ ندارد» روایت وقایع سال ۸۸ و شرایط دانشگاه ها در آن سال

در سال ۸۸ انتخابات ریاست جمهوری در ایران برگزار شد و بیش از ۸۰ درصد مردم با سلایق گوناگون در آن شرکت کردند و انتخاباتی که می رفت تا به آبروی نظام اسلامی تبدیل شود، توسط عده ای مزدور و همراهی گروهی فریب خورده به فتنه ای عظیم تبدیل شد.
هدف از این فتنه صهیونیستی – آمریکایی، از بین بردن بنیان های اصلی انقلاب اسلامی بود اما باز هم این سد محکم ولایت فقیه و پشتیبانی مردمی بود که در نهم دی ماه آن سال، مانع از تحقق اهداف دشمنان شد.
فتنه عظیم سال ۸۸ دارای برنامه ریزی زیادی از سال ها پیش بود به نحوی که کشورهای غربی تنها منتظر بهانه ای برای اجرای نقشه خود بودند.
این فتنه هر چند با هدایت های رهبری نظام اسلامی و بصیرت مردم همیشه در صحنه در هم پیچیده شد اما زمینه فشارهای بین المللی و تحریم های خارجی بر ایران را هم به وجود آورد و سبب شد کام ملت ایران به جای آنکه به دلیل حضور حماسی در انتخابات شیرین شود، تلخ گردد.
طی ۹ ماه از خرداد تا دی ماه سال ۸۸، جنجال ها و آشوب های پراکنده زیادی توسط اراذل و اوباش و به نام جوانان و دانشجویان ترتیب داده می شد که البته دست پنهان دشمنان در همه آنها قابل مشاهده بود، مستند «یزدان تفنگ ندارد» جستجو و کنکاشی است به روایت سید طه رضا نیر هدی دانشجوی المپیادی دانشگاه شریف در رابطه با شرایط این دانشگاه، تهران و کشور در یکسال پس از انتخابات ۸۸ و همچنین موضوعات دیگری همچون ماجرای قتل ندا آقاسلطان، بمب گذاری در مسجد جامع زاهدان و ... هم در آن مورد بررسی قرار می گیرد.
این مستند کاری است از محمد حسن مددی به عنوان تهیه کننده و حسین شمقدری در مقام کارگردان.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • ReVulge
  • DuBeash
  • Malcolmaffef
  • blog9tseo
  • JamesFEW
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group