سطل خاک، همدردی با کودکان زیر آوار مانده غزه

گزارش مشکل
Loading the player...
یک جوان لبنانی ویدئویی در بام خانه‌اش ضبط کرده و در آن از کودکان مسلمان حرف می‌زند. او می‌گوید سطل خاک بر سرش خالی می‌کند تا حال کودکان غزه را لمس کند. حالا یک جوان لبنانی هم ویدئویی در بام خانه‌اش ضبط کرده و در آن از کودکان مسلمان حرف می‌زند. او می‌گوید:‌ «همه شما را دعوت می‌کنم تا حالتی را که کودکان سوریه، عراق و ضاحیه در زیر آوار جنگ با آن روبرو می‌شوند لمس کنید. از شما دعوت می‌کنم تا حال کودکان غزه را که بواسطه حملات اسرائیل زیر آوار خانه‌هایشان کشته می‌شوند، لمس کنید. و حالا این سطل خاک را بر سر می‌ریزم نه سطل آب یخ...»
4590

نمایش ویدئو در وب سایت شما

 

یک جوان لبنانی ویدئویی در بام خانه‌اش ضبط کرده و در آن از کودکان مسلمان حرف می‌زند. او می‌گوید سطل خاک بر سرش خالی می‌کند تا حال کودکان غزه را لمس کند.

به گزارش  تسنیم، مدتی است که «چالش سطل آب یخ» در شبکه‌های اجتماعی طرفدارانی پیدا کرده که حالا این ماجرا به ایران هم رسیده است.

افراد در «چالش سطل آب یخ» یک سطل آب را روی سرشان می‌ریزند و سپس دوستانشان را برای این کار دعوت می‌کنند. آنها با این کار 10 دلار به موسسه خیریه‌ای که بیماران ALS را تحت پوشش دارد کمک می‌کنند. اگر از کسی دعوت شود اما از ریختن آب سرد خودداری کند، باید 100 دلار به موسسه خیریه بپردازد.

روز گذشته  محمد دروزة بازیگر اردنی ویدئویی مشابه منتشر کرد. اما در آن به جای سطل آب، یک سطل خاک روی سرش ریخت. چون معتقد بود:‌«چیزی که من نمی‌فهمم این است که سطل آب یخ چه ربطی به ما دارد؟ می‌گویند برای یک بیماری است که اسمش را نمی‌دانم! باید آب یخ روی سرمان بریزیم تا بتوانیم آنها را درک کنیم و مانند آنها شویم. ما کودکان غزه را داریم، آنها در خانه‌هایشان نشسته‌اند و خانه بر روی سرشان آوار می‌شود»

حالا یک جوان لبنانی هم ویدئویی در بام خانه‌اش ضبط کرده و در آن از کودکان مسلمان حرف می‌زند. او می‌گوید:‌ «همه  شما را دعوت می‌کنم تا حالتی را که کودکان سوریه، عراق و ضاحیه در زیر آوار جنگ با آن روبرو می‌شوند لمس کنید. از شما دعوت می‌کنم تا حال کودکان غزه را که بواسطه حملات اسرائیل زیر آوار خانه‌هایشان کشته می‌شوند، لمس کنید. و حالا این سطل خاک را بر سر می‌ریزم نه سطل آب یخ...»

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • моястраница.рф
  • AlexIlPAP
  • SammyCem
  • Abdsag
  • MoyaHah
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group