به نام خدا

به مرور تکمیل می‌شود...
برادر! خواهر! مسلمان! هم‌وطن! با جشن و دعا و شربت و شیرینی، مقدمات ظهور قائم آل محمد (عج) فراهم نمی‌شود؛ حواست هست؟
نه که دعا نکنیم و جشن نگیریم و ... اما، حواسمان باشد که این‌ها فرعیات و مناسکِ زندگی منتظرانه است، نه اصلش. منتظر، سربازِ مسلحِ آماده‌ی شلیک نیست؛ رزمنده‌ی در حال شلیک و مشغول درگیری با ظالمان و مستکبران عالم است و هر روز و هر ساعتش، به دفاع از مظلوم می‌پردازد.
نیمه‌ی شعبان، سالروز ولادتِ حضرت حجت (عج)، روز جهانی مستضعفین نام‌گذاری شده تا یادِمان بماند که با شادی و خنده و شربت و شیرینی، حتی با دعا و نیایش (که جزء جدا نشدنی زندگی منتظرانه‌ست)، گره از کار مستضعفین عالم نمی‌توان گشود.
تلویزیون اینترنتی مستضعفین، با گردآوری و ارائه‌ی بخشی از محتواهای ایده‌بخش، روشنگر و کاربردی در این باره، تلاش می‌کند مخاطبان و فعالان فرهنگی را یاری کند تا مواجهه‌ی درست و به‌جایی با این مناسبت مهم و تعیین‌کننده داشته باشند.

 بسته رسانه‌ای بمناسبت قطع رابطه ایران و آمریکا

 این بسته در قالب فیلم سینمایی، مقاله تحلیلی، مستند، کلیپ و پوستر تهیه شده که موضوعاتی از قبیل جنایات آمریکا، تاریخ روابط ایران و آمریکا، تجربه اعتماد به آمریکا و ... را شامل می شود. همینطور سعی شده به این سوال پاسخ داده شود که آیا «پیگیری آرمان‌ها» با «بهبود معیشت» منافات دارد یا خیر؟!

بسته ویدئویی «پیغام خون»

  باز محرم می‌رسد و مراسمات عزاداری و علم‌ها و بیرق‌های عاشورایی در سراسر شهرها و روستاها با عشق مردم برپا می‌شود.

 

  مستضعفین تی‌وی دوشادوش مجموعه‌های مردمی بر خود واجب شمرده است که در حد توان خود به تشریح و بسط آرمان‌ها و اهداف قیام امام حسین(ع) بپردازد و از سانسورها و تحریف‌هایی که در طول تاریخ به وجود آمده و همچنان ادامه دارد جلوگیری کند و پیغام حقیقی خون امام حسین(ع) و یارانش را به همگان برساند.

 

                                                                                     

درحالی به 29 تیر نزدیک می‌شویم که هنوز بسیاری از ما نمی‌دانیم 29 تیر چه روزی است...


29 تیر #امام_خمینی پیامی را صادر کرد که به فرموده‌ی #رهبر_انقلاب لوحه‌ی زرین، سَردَر انقلاب، و کتیبه نظام اسلامی است و باید آن‌قدر تکرار می‌شد، آن‌قدر بر سر منابر و تریبون‌ها گفته می‌شد، آن‌قدر جزوه و کتاب می‌شد، در خانه‌ها بوسیله‌ی پدران و مادران و جوانان بزرگ خانواده برای دیگران خوانده می‌شد، آن‌قدر در زبان‌ها و دل‌ها و ذهن‌ها می‌گشت تا رنگ ثابت ملت ما و فرهنگ انقلاب ما شود.

مجموعه مصاحبه های اختصاصی مستضعفین تی وی با عنوان سوزنبان
هفته نامه ویدئویی دوخط
تولیدات اختصاصی هفتگی مستضعفین تی وی
معرفی راه نوا از خودش:

«باشگاه ترانه و موسیقی راه»، رسانه واحد موسیقی «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» خواهد بود که در طی سال‌های اخیر برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری شناخته شده‌ای ارائه نموده است. از انتشار کتاب و نشریه تا جشنواره‌های هنری از جمله «جشنواره مردمی فیلم عمار» و «جشنواره شعر و موسیقی طبس». مبنا و مانیفستی که به این فعالیت‌ها جهت می‌دهد همان پیام جاودانه امام امت به هنرمندان است. ما خود را برخاسته و برانگیخته از این پیام می‌دانیم.
برنامه پر مخاطب ثریا با اجرای محسن مقصودی هر هفته از شبکه یک سیما پخش میشود.
این برنامه با شعار " ثریا دیدبانی برای پیشرفت ایران " به موضوعات چالشی حوزه های مختلف اداره کشور می پردازد.
شبکه افق
در این بخش گزیده برنامه های شبکه افق منتشر می شود
انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • DonaldPat
  • Howardhip
  • JosephEnvix
  • XRumer23Fluop
  • ScottStesk
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group