کواکبیان و سوء استفاده از آنتن زنده برای سران فتنه

گزارش مشکل
Loading the player...
دیشب در پایان برنامه دیروز امروز فردا کواکبیان از اعتماد مجری برنامه سوء استفاده کرد و درخواست اصلاحطلبان و ضد انقلاب و فتنه گران را از آنتن زنده شبکه فریاد زد.وی در پایان برنامه خطاب به مقام معظم رهبری گفت :من در هفته وحدت از مقام معظم رهبری درخواست دارم برای قضیه حصر سران فتنه تدبیر کنند. گویا آقا کواکبیان فراموش کرده اند حصر سران فتنه توسط شورای عالی امنیت ملی صورت گرفته است.و در صورت خروج سران فتنه از حصر دادگاه محاکمه سران فتنه باید برگزار شود و بخششی در کار نیست.
5121

نمایش ویدئو در وب سایت شما

دیشب در پایان برنامه دیروز امروز فردا کواکبیان از اعتماد مجری برنامه سوء استفاده کرد و درخواست اصلاحطلبان و ضد انقلاب و فتنه گران را از آنتن زنده شبکه فریاد زد.وی در پایان برنامه خطاب به مقام معظم رهبری گفت :من در هفته وحدت از مقام معظم رهبری درخواست دارم برای قضیه حصر سران فتنه تدبیر کنند.

گویا آقا کواکبیان فراموش کرده اند حصر سران فتنه توسط شورای عالی امنیت ملی صورت گرفته است.و در صورت خروج سران فتنه از حصر دادگاه محاکمه سران فتنه باید برگزار شود و بخششی در کار نیست.

پارامترهای مرتبط

دیدگاه‌ها  

+1 #6 stuxnet 1393-10-07 19:26
به نقل از س:
اگر دادگاه آنها را بخشید شما میخواهید چه کنید؟ شما حکم دادگاه برگزار نشده را از کجا می دانید؟ مشخص است دادگاهتان هم فرمایشی است که از الان شما حکم آنرا میدانید!!!وای خرگوش پیدا شد...
یکی اومده بمب گذاشته توی یک اتوبوس کل مسافرها رو کشته، خب معلوم همه حتی بچه اول دبستانی میدونن حکم طرف اعدامه...
حتی قبل ازاینکه طرف دستگیر بشه چه برسه اینکه دادگاهش برگزارشه...
قبل از اینکه حرف بزنی فکر کن جناب "س"،
س مثل سوسول!
نقل قول کردن
0 #5 ابراهیم 1393-10-06 22:40
سلام خداقوت
کلیپ 65.26 مگابیتی دچار اشکاله
نقل قول کردن
+2 #4 م الف 1393-10-06 11:56
[
م الف براستی امام علی ع با خوارج چگونه مقابله کرد فتنه گران که به ملت و انقلاب ومیراث امام خمینی خیانت کردند باید عنوان محارب محاکمه شوند
نقل قول کردن
+7 #3 امید رضا 1393-10-06 08:59
آقای کواکبیان چرا از سران فتنه نمی خواهید عذر خواهی کنند!
نقل قول کردن
+3 #2 سید اصل 1393-10-06 07:17
امان از دست شیعیان عثمانی و خاندان زبیر و فرزندان نحس او که مثل اختاپوس در همه جا وجود دارند.و صد افسوس که همواره شیعیان علوی باید مظلومانه سر بریده شوند. براستی چه کسی باید مردم را از دست این امویان بظاهر شیعی نجات دهد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نقل قول کردن
-2 #1 س 1393-10-06 06:30
اگر دادگاه آنها را بخشید شما میخواهید چه کنید؟ شما حکم دادگاه برگزار نشده را از کجا می دانید؟ مشخص است دادگاهتان هم فرمایشی است که از الان شما حکم آنرا میدانید!!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • KeithEurot
  • AlemNilaFealk
  • Fenjutin60
  • Youtubetomp3i564
  • Klieniu
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group