پاسخ جلیلی به توافقنامه ژنو(دُر در برابر آبنبات)

گزارش مشکل
Loading the player...
ژنو,مذاکرات ژنو,ظریف,ولایتی,جلیلی,مناظره سیاسی نامزد های انتخاباتی,
12101

نمایش ویدئو در وب سایت شما

درخواست های طرف غربی در مذاکرات ژنو پیش از این در مذاکرات آلماتی پیش روی جلیلی قرار گرفته بود و وی این درخواست را فقط در مقابل همه تحریم ها پذیرفته بود ولی در مقابل همین پیشنهاد ظریف حاضر به تعلیق غنی سازی 20درصد شد.
جالب آنکه ولایتی در لباس اصولگرایی پاسخی شبیه آنچه ظریف درژنو داد به این پیشنهاد داشته است.

نوار گفتگوهای آلماتی پیاده شده و به آقا داده شده و اتفاقا این گزارش شما را گفتند از کجا دارد میگوید این خلاف است. در آلماتی آنها گفتند 20 درصد را بدهیم در ازای 2 تحریمی که بعدا میخواهد حل شود. یعنی در در برابر آبنبات.این روش شما خطاست. نکته ای که قالیباف گفتند درست است ما باید ببینیم ما به ازای چیزی که میدهیم چیست. نباید اخبار را تکه تکه بگوییم با مبنای غلط. ما در آلماتی گفتیم حاضریم گام های متقابل برداریم هر قدر شما بیاید ما هم میاییم. نماینده انگلیس گفت حاضرید همین الان؟ ما گفتیم بله . گفتم شروع کنیم. نماینده آمریکا به انگلیس گفت ساکت چیزی نگو. من گفتم ادامه بدهیم. چه حرفی است که شما میزنید؟ به دلیل منطق محکم ما بود که آنها گفتند باید به مراکزمان برویم و مشورت کنیم. وی در ادامه عنوان کرد: کاری که آنها درش گیر کردند و جوابی برای منطقمان نداشتند، امروز متاسفانه از سوی فردی مثل شما باید اینطور بیان شود؟ واقعا سوالم این است که اگر اینگونه در سیاست خارجی که حوزه جدی است و منافع کشور است برخورد کنیم حتما نمیتوانیم. کی گفته در گفتگوها فقط اعلام موضع کردیم؟ از سال87 فقط یک قطعنامه صادر کردند و نتوانستند دیگر اجماعی داشته باشند.

پارامترهای مرتبط

دیدگاه‌ها  

+2 #3 Guest 1392-09-18 17:54
جلیلی ازاد مرد تاریخ
نقل قول کردن
0 #2 mohse1n 1392-09-06 18:05
نمیدونم چرا با دیدن این کلیپ ناخودآگاه! به یاد شورح قاضی افتادم که با ظاهری موجه وباطنی متفاوت جریان تاریخ را عوض کرد!!
البته این ظاهر خیلی پنهان نمانده است و با مشاهده تصاویر یرخی شرکت کنندگان در جلسه معارفه ایشان می توان دم خروس را به وضوح مشاهده نمود.
نقل قول کردن
0 #1 fotros 1392-09-06 12:00
سلام . واقعا خسته نباشيد من به تازگي با سايت شما آشنا شدم احساس ميكنم اينجا يه خورده از حرفهايي كه تو دلمون مونده و رو قلبمون سنگيني ميكنه مطرح ميشه.تشكر.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • Brucegoore
  • RobertVum
  • AvaCromi
  • LouisExowl
  • RobertJef
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group